EREBUS se vyklubal o něco dřív!

04.06.2024

EREBUS už je venku! V nemetonském edičáku jsme ho sice naplánovali až na 21.6.2024, ale jelikož se nám k tomu datu sejde víc věcí (očekávejte i nějaké to překvapení...), rozhodli jsme se jej uvolnit dříve. Obligátně ho najdete všude možně, tedy na Palmknihách, u Dobrovského, u otravného zeleného mimozemšťana od Alzy, u Vodafonu... 

Bývalý manažer John Griffith vede osamělý a klidný život v hlubinách kanadských hvozdů. Jednoho dne má dopravní nehodu. Neprobudí se však v nemocnici, ale na rudé planině, pokryté štěrkem a kamením. Jeho starý oprýskaný džíp je pryč a poblíž něj se nachází zvláštní stroj, vzdáleně připomínající velitelský modul Apolla. Griffith absolutně nechápe, kde to je a jak se tam ocitl.
Tím to však jen začíná. Když se setmí, zjistí, že na obloze kralují dva měsíce – usoudí tedy, že se již nenachází na Zemi, byť to zní sebevíc bláznivě. Záhy navíc potká ženu, která je stejně zmatená jako on, a na obzoru se objeví zvláštní modrý sloup energie.
Je na Griffithovi, aby zjistil, kým ve skutečnosti je, co se stalo a co znamená nápis na objektu, vedle něhož se probudil.
EREBUS. 

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Nakladatelství Nemeton
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!