Novinky

Máme edice!

13.10.2023

Je říjen, a tak nastal čas seznámit vás s dalšími žhavými novinkami. První z nich je, že v rámci NEMETONU budou fungovat dvě edice.

Přicházíme s novinkami, týkajícími se letošního edičního plánu. Tou nejpodstatnější je, že dobrodružný thriller Aleca Palmera Smrtící červ vyjde i v tisku!

Jak jsme slíbili, tak i plníme! Přinášíme obálku letošní novinky autora Aleca Palmera, dobrodružného thrilleru se sci-fi prvky Smrtící červ.

Letos se nevrací jen Indiana Jones, ale i český James Rollins! Knihy Aleca Palmera (což je jeden z pseudonymů Aleše Pitzmose) jistě znáte z nakladatelství Alpress. Zde vycházely mezi lety 2008 – 2019. Jedná se o samostatné dobrodružné thrillery Démoni pralesa (mimochodem, ti vyšli letos ve vydavatelství Čti mi! i jak audiokniha) a Poslední klíč a o...

Temnota rodu už je k dispozici, a to ve formátech ePub, PDF a mobi. Sehnat ji můžete na Palmknihách, ale dá se schrastit i u zeleného mimozemšťana z Alzy, případně u Dobrovského, O2, Vodafonu a tak dále, záleží na vás, jakého prodejce preferujete.

Práce na historicko-dobrodružném románu Aleše Pitzmose Temnota rodu už jsou přes měsíc hotové, a tak jsem si řekli, že nemá cenu otálet s jeho vypuštěním do éteru. Proto jsme datum vydání změnili z 24. července 2023 na 30 června 2023, ať máte na léto co číst. :-)

Jelikož bychom měli rádi NEMETONSKÉ e-booky co možná nejvymazlenější, už nějakou chvíli jsme přemýšleli nad tím, že bychom tvorbou obálek pověřili někoho povolanějšího, než je náš pán, vládce a prozatím jediný autor Aleš Pitzmos. Opět zafungovala synchronicita a ozval se nám sokolovský grafik (a zároveň spisovatel) Michal Březina s nabídkou...

Naší letošní druhou publikací je sci-fi novela Aleše Pitzmose Rakev. Poprvé jste se s ní mohli setkat v roce 2017 na stránkách žánrového časopisu XB-1, v e-booku naleznete její prodlouženou verzi.

Vydání našeho třetího titulu, historicko-dobrodružného románu ze středověké Anglie Temnota rodu, jehož autorem je český spisovatel Aleš Pitzmos, se již kvapem blíží, a tak přinášíme krátkou ukázku a přejeme příjemné počtení.

Představujeme naši první letošní novinku - upravené vydání historicko-dobrodružného románu Temnota rodu, který Aleši Pitzmosovi poprvé vyšel v roce 2011 u nakladatelství MOBA, a to pod pseudonymem Aleš Pospíchal. Jedná se o volné pokračování románu Znamení rodu, který jsme vydali v listopadu minulého roku. Původně jsem měli za to, že Temnotu rodu...

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Nakladatelství Nemeton
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!