Rukopisy

Ahoj, mé jméno je Aleš a jsem majitelem nakladatelství Nemeton. Rád bych vám nabídl možnost vydání vašeho románu, a to ve formě e-booku, časem se snad vrhneme i na klasické tištěné knihy.


A co po vás chci já?

Abyste uměli vyprávět příběhy, ovládali stylistiku a českou gramatiku (protože bez toho to nejde) a trefili se do toho, co vydáváme:

  • Velkou výhodou pro vás bude, pokud bude kniha dobrodružným románem anebo dobrodružným thrillerem. Tento žánr je v současnosti klasickými nakladatelstvími zanedbáván, dokonce se o něm hovoří jako o zastaralém či mrtvém (někdy i mezi čtenáři). Nemyslím si, že je to pravda, vždyť nabízí tolik možností, tolik příběhů, tolik akce, tolik adrenalinu. Nemeton by chtěl stávající stav věcí změnit. Proto u nás vznikla edice Explorer, zaměřená na dobrodružné romány/thrillery.
  • Můžete nám ale nabídnout i vaše sci-fi anebo space operu – pro tento účel jsme zřídili edici Rigel.
  • Nepohrdneme ani historickým románem, ba co víc, milujeme historické romány!
  • A poradili bychom si i s fantasy anebo s hororem, protože fantastika je nám obecně blízká.

Nabídky vašich rukopisů nám můžete zasílat na e-mail nakladatelstvi.nemeton@gmail.com. Napište něco o sobě, přihoďte anotaci a na škodu nebude, pokud pošlete i krátkou ukázku, abychom si udělali obrázek o tom, zdali je váš styl dobrý. Pokud nás nabídka zaujme, dohodneme podrobnosti, třeba jak dlouho bude posouzení knihy trvat a podobně.

Tak šup s rukopisy do Nemetonu, do posvátného prostoru pro české knihy!

© 2023 Všechna práva vyhrazena
Nakladatelství Nemeton
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!